×

שדרוג הבית בימינו

שדרוג פני הבית בימינו נעשה יותר אופנתי מאי פעם. פרסומות לעיצוב הבית ומקצועות מופיעים חדשות לבקרים, וכך דוחפים את האנשים כל פעם להתחדש ולהתרענן בתוך חדרי הבית. ובכן, שדרוג הבית יכול להעשות בצורה פשוטה ונוחה ומצד שני עם הרבה השקעה של זמן וכסף. איך מחליטים? איפה שמים את הגבולות? איך קובעים סדר עדיפויות? האם נכון לערוך סקר בין כל בני המשפחה?


זמן וכסף

אכן שיפוצים רציניים דורשים הרבה זמן וכסף, תכנון רציני ושינוי באורח החיים של כל בני הבית. ישנם בתים שבשביל החלטה כזו עורכים סקר אנונימי בין כל בני המשפחה הדרים בבית כדי לברר אם אכן מקובל על כולם  לעבור כמה חודשים של שיפוצים בבית. כמובן אם מדובר בילדים גדולים, מתבגרים וכו’. והשאלה של הכסף צריכה להעשות גם ע”י בני הזוג עצמו ולא להגרר אחרי פרסומות ודחיפות שונות. וכאן קובעים מה סדר עדיפויות, מה הכי דחוף לעשות, כמה כסף יכולים להשקיע וכו’. כאן אנחנו מגיעים לרעיון אחר. שדרוג הבית בזול ובמהירות.

שדרוג הבית בזול ובמהירות

כן כן , ישנה אפשרות כזו. לא חייבים להשקיע הרבה כסף וזמן למען חידוש ורענון הבית. בעזרת חפצי נוי מפוארים ניתן לעשות שינויים משמעותיים בכל חלקי הבית, בסלון, במרפסת, במטבח, בשירותים ובחדרי השינה בזול ובמהירות.

ישנם סוגים שונים של חפצי נוי, גדולים, קטנים, זולים יותר או פחות כמו למשל פמוטים, זרי פרחים מעוצבים, תמונות, קערות, שעוני קיר, מראות, כלים גבוהים ועוד. כל אחד מהחפצים האלו יכול לשנות את האווירה של הבית ב180 מעלות. תפקידם להוסיף צבע, חיים, וחידוש לבית. כמו כן, ניתן תמיד לשנות את מקומם, להזיז אותם בבית ולקבל פנים חדשות באותה הבית בהיותם ניידים וקלים להעברה.

קסנדרה – פיתרון מושלם עבורכם

“קסנדרה” הוא בית עסק בעל שנים רבות של ניסיון במכירת חפצי נוי ודקורציה לעיצוב הבית, חפצים איכותיים, ממותגים מגוונים וחדשנים בעלי אחריות. שווה ומאוד מומלץ לבקר ולהתרשם בקסנדרה, לקבל ייעוץ מקצועי חינם ולקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם בנושא עיצוב הבית.

איך לשדרג את הבית בזול ובמהירות
סגירת תפריט
×

עגלת קניות

מכירים כבר את האזור המיוחד באתר שלנו עם מלא מוצרים עד 40% הנחה?

אל תשכחו, יש לכם עוד 20% הנחה על הפריט השני! ♥
קוד קופון: Summertime