×

מי לא חולם להגיע לרמת אירוח מושלמת ובלתי נשכחת? מי לא רוצה לקבל את המשפחה המורחבת הביתה את החברים מהבית ספר או מהעבודה בצורה הכי טובה? מצד שני, מי לא מפחד מאחריות גדולה שכזו לארח הרבה אנשים, ולדאוג שלכולם יהיה אוכל מתאים, מיטה נוחה ואווירה מתאימה..איך מתכוננים? קסנדרה פורשת לפניכם כמה מסודות האירוח המושלם:

לפתוח מחברת ולהתחיל ברשימות מראש

נכון, זה יכול להשמע קצת ילדותי אבל זו העצה הראשונה והבסיסית ביותר עבור אירוח מושלם. כתבו את מי אתם רוצים לארח. מה הם אוהבים לאכול, כמובן בהתאם לגילאים –אם ישנם ילדים אז שיהיה אוכל מתאים- באירוח לא חושבים רק על הדיאטה אלא כדאי לשלב – גם אוכל בריא, וגם אוכל משמין וטעים – שיהיה לאורחים בחירה ושלא יצאו רעבים. האם יש לכם מספיק כסאות או שצריך לבקש מהשכנים?

לאחר קטגוריה המזון, יש לחשוב על מקום הלינה. במידה והאורחים נשארים אצלכם ללינה. יש לדאוג למזגן, מאוורר, שמיכה, מגבת, מראה וכו’

ניקיון וסידור הבית

אל תשאירו את הפרט הזה לרגע האחרון. מאוד חשוב לברר אם חסר לכם משהו לעריכת השולחן, לשטיפת הרצפה וכו’. מאוד חשוב גם כן, להשאיר את השעתיים האחרונות לפני שהאורחים מגיעים לזמן פנוי, שתוכלו לנוח קצת וכך לקבל את האורחים רגועים, אחרי מקלחת בפנים מאירות ולא מותשים מעייפות.

לבקש עזרה

אל תהססו לבקש עזרה, לחלק תפקידים בין בני הבית ולא להטיל את כל האחריות על בן אדם אחד. גם אפשר לבקש עזרה מהשכנים או מהמשפחה המורחבת. אנשים תמיד שמחים לסייע ועיתים לא יודעים במה, הכי טוב למקד אותם בדיוק במה שהנכם זקוקים במדויק.

להתחדש בחפצי נוי מפוארים

אירוח מושלם תמיד דורש התחדשות ושדרוג הבית. זה בטוח גם משמח את האישה הטורחת כל כך להגיע לאירוח מושלם. מומלץ להגיע לחנות קסנדרה להתרשם ממגוון חפצי הנוי האיכותיים והמפוארים ולרכוש פריט קטן או גדול לשידרוג פני הבית לטובת כולם. זה בטוח יבטיח את החיוך והשמחה על פניו של בעלי הבית כי אין כמו שדרוג הבית בזול ובמהירות ע”י חפצי נוי.

סודות האירוח המושלם
סגירת תפריט
×

עגלת קניות

מכירים כבר את האזור המיוחד באתר שלנו עם מלא מוצרים עד 40% הנחה?

אל תשכחו, יש לכם עוד 20% הנחה על הפריט השני! ♥
קוד קופון: Summertime