×

סלון הוא המקום אליו נכנסים לבית, המקום שכל אחד עובר ומקבל את הרושם הראשוני. כל האנשים חולמים על סלון מסודר ומאורגן שמשדר אירוח של בית חם, נעים ומחבק את אורחיו. כל בית בעל גודל ומידה שונה, אך, הסלון תמיד נמצא. אז כיצד ניתן להפוך את המקום המרכזי ועיקרי כל כך לאיזור מעוצב יפה, מלא סטייל ללא השקעה מרובה?

אנחנו בקסנדרה, מומחים לעיצוב הבית, סיכמנו עבורכם 3 שלבים פשוטים מאוד לעיצוב סלון מלא סטייל:

שלב ראשון – בחירת צבעים וסוגי חפצי נוי המועדפים עליכם

בשביל לתכנן נכון את הבית, רצוי לבחור 2 עד 4 צבעים הכי אהובים עליכם. ניתן לשלב צבעים כהים ובהירים, צבעים חמים וקרים וככל העולה על רוחכם. לאחר מכן, בחרו לפי גלריית או אולם תצוגה את סוג חפצי הנוי שהנכם אוהבים. יכול להיות פמוטים, מראות, שעון קיר, תמונות וכו’. זכרו להתאים את הצבעים שבחרתם.

שלב שני – בחירת מיקום הנחתם בסלון

השלב הזה בדרך כלל האהוב אצל נשים האוהבות להזיז שולחנות, ספות וכו’. כאן המקום והזמן לבחור מה באמת רצוי ומה “מעיק” בסלון. אלו רהיטים אנחנו משתמשים ואלו גונבים לנו מקום וחוסמים לנו את הדרך. בחנו אלו רהיטים באמת שימושיים עבורכםף כלומר, אלו רהיטים הנמצאים בסלון הם אכן מוציאים חן בעיניכם, עושים את תפקידם כראוי, לא ישנים מדי ונותנים לכם “נחת” להשתמש בהם. במידה, ויש כאלו רהיטים שלא נמצאים בקטגוריה זו, תוציאו אותם מהבית, לא נכון לשמור דברים שאין להם ערך רגשי עבורכם, חפצים שתופסים מקום ולא עושים בהם שימוש. כעת, בחרו את המקום עליו חשבתם להניח את החפצים החדשים. מדדו גודל, שטח למעבר ראוי. ובדקו את המחירים. הכי טוב להתכונן מראש להוצאה כספית.

שלב שלישי ואחרון – הוצאה לפועל

אחרי התייעצות עם כל בני הבית (אלא אם כן הנכם בוחרים לעשות הפתעה לרגל אירוע מיוחד) , נסעו לחנות, מומלץ מאוד להגיע לקסנדרה כמובן. השלב הזה, אם עברתם בהצלחה את 2 השלבים הראשונים, הוא השלב הקצר והמשמח ביותר – כמו שאומרים: סוף מעשה במחשבה תחילה! רכשו את החפצים שבחרתם כבר שהם בעלי הצבעים האהובים עליכם והם מתאימים לפי הגודל והמיקום בסלון שלכם – ורק תניחו אותם – לתפארת סלון הסטייל החדש!

עיצוב סלון מלא סטייל ב-3 שלבים פשוטים
סגירת תפריט
×

עגלת קניות

מכירים כבר את האזור המיוחד באתר שלנו עם מלא מוצרים עד 40% הנחה?

אל תשכחו, יש לכם עוד 20% הנחה על הפריט השני! ♥
קוד קופון: Summertime