×

עובר לגור בכפר? מחפש ריהוט בסגנון שמתאים את אופי החיים החדש שלך? בקסנדרה רהיטים תוכל למצוא מגוון רחב של רהיטים בסגנון כפרי שיוכלו לשרת אותך בעיצוב הבית שלך. כל הפריטים מיובאים ומשווקים על ידינו, ועל כן אנו מקפידים שכל מוצר שיוצא מאיתנו יהיה איכותי ויחזיק אצלך לאורך תקופה ארוכה. מילה שלנו!

חומרים איכותיים

כחלק מכך שאנו אלו שמייבאים ומשווקים בעצמנו את הרהיטים והאביזרים לבית, אנו מקפידים כי כל מוצר יהיה עשוי מהחומר האיכותי ביותר. אנו מוודאים ובודקים כל חומר ורהיט לפני שאנו מייבאים אותו לארץ. על כן אתה יכול להיות סמוך ובטוח בעיניים עצומות שאנו עושים את העבודה עבורך, וכל שנותר לך לעשות הוא לבחור את העיצוב המועדף עליך ממגוון העיצובים בקטלוג.

רהיטים לבית כפרי

הלקוח במקום הראשון

חשוב לנו שתצא מרוצה מהמוצרים שלנו ולכן הקמנו עבורך מערך יעוץ ברמה גבוהה. הניסיון שלנו מאפשר לך לקבל את היעוץ הטוב ביותר בבחירת הרהיטים והתאמתם לבית הספציפי שלך. יעוץ נכון בבחירת ריהוט לסלון ולשאר הבית הוא ההבדל בין בית יפה שתמיד כיף לחזור אליו לאכזבה בטווח הארוך. בנוסף אנו עושים בשבילך התאמה תקציבית בכדי שתוכל להוציא את המיטב מהתקציב שלך.אתה בדרך הנכונה להגשמת החלום שלך. תמשיך לחלום, תגיע אלינו לפגישת יעוץ ותבחר לך את הרהיטים שיעשו לך את הבית.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

מכירים כבר את האזור המיוחד באתר שלנו עם מלא מוצרים עד 40% הנחה?

אל תשכחו, יש לכם עוד 20% הנחה על הפריט השני! ♥
קוד קופון: Summertime